80600 Україна, Львівська область,,
м.Броди вул. М.Коцюбинського, 2

(03266)27991, (03266)43104
brodyg@ukr.net

Головна

"Ватру" розпочали першачки.

У п’ятницю, 13 вересня, за сприяння працівників відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля»,  проведели спортивно-туристичну гру «Ватра» серед школярів 1-их (5-их) класів та їх ровесників із сусідньої держави – Республіки Польща.
Розпочався спортивно-туристичний захід із екскурсійної програми, в рамках якої дітвора відвідала мисливське господарство «Стир», де директор установи Андрій Яремчук розповів гімназистам та їхнім ровесникам із Польщі про фауну Брідського краю, зокрема про зубрів, яких немало в околичних лісах. Також інтерпретатори природи відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» ознайомили школярів про географічними особливостями Брідщини та із її природними угіддями.
Потім, після екскурсійної програми, відбулися спортивно-туристичні розваги у лісовому масиві, яке зветься «Озерце», у програмі яких були природничо-краєзнавча вікторина, спортивні вправи з м’ячем та інші фізичні завдання.
У післяобідню пору, гімназійна дітвора та їх ровесники із Польщі, сповнені гарного настрою та фізичної наснаги від спілкування із живою природою, повернулися до Бродів.

2021 © Бродівська гімназія імені Івана Труша All Rights Reserved.